INTÉZMÉNYVEZETŐ ELÉRHETŐSÉGE, FOGADÓÓRÁJA

INTÉZMÉNYVEZETŐ-HELYETTESEK ELÉRHETŐSÉGE, FOGADÓÓRÁJA
Meszlényiné Ritli Márta - ALSÓ TAGOZAT kedd 9:00-9:45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Kuszál-Gombos Adrienn - FELSŐ TAGOZAT péntek 9:00-9:45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

FELSŐBEN TANÍTÓ TANÁROK FOGADÓÓRÁI
  Mely napon? Hány órakor? Iskolai e-mail cím
Borosnyainé Simon Katalin szerda 10:00-10:45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Konczné Horváth Rita csütörtök  12:00-12:45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Sallayné Miskolczy Zsuzsanna kedd 12:00-12:45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tallián-Kubinyi Nikolett csütörtök  13:20-14:00 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.