INTÉZMÉNYVEZETŐ ELÉRHETŐSÉGE, FOGADÓÓRÁJA

INTÉZMÉNYVEZETŐ-HELYETTESEK ELÉRHETŐSÉGE, FOGADÓÓRÁJA
Meszlényiné Ritli Márta - ALSÓ TAGOZAT kedd 8:00-8:45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Kuszál-Gombos Adrienn - FELSŐ TAGOZAT szerda 8:00-8:45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

FELSŐBEN TANÍTÓ TANÁROK ELÉRHETŐSÉGEI, FOGADÓÓRÁI
  Mely napon? Hány órakor? Iskolai e-mail cím
Sallayné Miskolczy Zsuzsanna csütörtök 10:00-10:45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Tallián-Kubinyi Nikolett csütörtök 10.00-10.45 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.