2020/2021-es tanév rendje:

2020.

Szeptember
1. (kedd) 8 óra tanévnyitó ünnepély
1.-4. elsős, 2.d és ötödikes és hetedikes szülői értekezletek a tornacsarnokban. A többi osztály részére online értekezlet vagy e-mail.
9. tanévnyitó értekezlet
21. Zrínyi-emlékév indítása – projektfeladat felső tagozaton
25. (péntek) őszköszöntő osztálykirándulások a környéken (1. tanítás nélküli munkanap) DÖK-nap
29. (kedd) Magyar Népmese Napja
21. – okt. 12 között nyolcadikosok pályaválasztást megalapozó kompetenciák vizsgálata

Október
1. (csütörtök) Zene világnapja
2. Állatok világnapja
6. (kedd) ünnepi megemlékezés az aradi vértanúkról (ünneplőruha, 1 szál virág)
9. (péntek) Bolyai Matematika Csapatverseny
21. a nyolcadikosok tájékoztatása a felvételiről
22. (csütörtök) ünnepi megemlékezés az 56-os forradalom és szabadságharcról
23. (péntek) őszi szünet első napja

November
2. (hétfő) szünet utáni első tanítási nap
6. (péntek) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
9-13. fogadóórák hete az alsó tagozaton. A felső tagozaton a szaktanárok heti 1 fogadóórát biztosítanak (zoom, e-mail, telefon).
13. (péntek) A magyar nyelv napja
26. felsős versmondó verseny
alsós mesemondó verseny
gyűjtés a határon túli gyermekek részére
30. (hétfő) első adventi reggel

December
4. középiskolai felvételi jelentkezés.
4. Mikulás alsó napköziben
7. , 14. (hétfő) adventi reggelek
7. (hétfő) Mikulás - osztályszinten

12. szombat munkanap
Zrínyi Matematika verseny iskolai fordulója
10. Zrínyi-emlékév lezárása
17. (csütörtök) „Ajándék másképp”
18. (péntek) Kiskarácsony (ünneplőruha)
21. (hétfő) téli szünet első napja

2021.
Január
4. (hétfő) szünet utáni első tanítási nap
Kazinczy verseny alsó tagozaton
Kazinczy verseny felső tagozaton
20. félévi osztályozó értekezlet
22. (péntek) A magyar kultúra napja, első félév vége
23. (szombat) nyolcadikos központi írásbeli felvételi
29. (péntek) félévi értesítők kiosztása

Február
3. félévzáró értekezlet
1. - 5. alsós szülői értekezletek hete
5. (péntek) Bolyai Természettudományi Csapatverseny
10. (szerda) farsang alsó (délelőtt), felső (délután)
11. - 12. (csütörtök, péntek) (2., 3. tanítás nélküli munkanap)
15. Benyovszky Móric-emlékév
15-19. felsős szülői értekezletek hete
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
25. felsős prózamondó verseny

Március
1. - 5. Pénz7
5. Zrínyi területi matematika verseny
12. (péntek) ünnepi megemlékezés (ünneplőruha)
alsós versmondó verseny
19. Víz világnapja
23-27. Digitális témahét
Iskolakóstolgató
30. (kedd) pályaorientációs nap (4. tanítás nélküli munkanap)
31. (szerda) (5. tanítás nélküli munkanap)

Április
1. (csütörtök) tavaszi szünet 1. napja
7. (szerda) (6. tanítás nélküli munkanap)
8. (csütörtök) szünet utáni első tanítási nap

18. (péntek) 17 óra tanévzáró ünnepély
21-25. ÖKO-tábor
25. (péntek) tanévzáró értekezlet

A nevelési-oktatási intézmény nyitva tartásának rendje:

Az iskola szorgalmi időben 6.30-22.00 óráig tart nyitva.

Az iskolát szombaton, vasárnap és munkaszüneti napokon – a kivételes, engedélyezett esetektől eltekintve – zárva kell tartani.

Felső tagozaton tanítók e-mail elérhetősége és fogadóórája csak előzetes egyeztetéssel (telefonon vagy e-mailben).

Intézményvezető fogadórája

Fehér Imre