Kedves Szülők!

Értesítem Önöket, hogy 2020 októberétől iskolapszichológusként dolgozok az iskolában hétfő délelőttönként és szerda délutánonként.

Iskolapszichológusi tanácsadást biztosítok a tanulók és szüleik számára. Munkám célja az iskolai közegben jelentkező problémás helyzetek egyéni és közösségi szintű megoldása, a gyermekek harmonikus lelki fejlődésének támogatása, a tanárok, a tanulók és a szülők közös munkájának segítése.

Forduljanak hozzám bizalommal, ha az alábbi témakörökbe tartozó problémát tapasztalnak gyermekükkel kapcsolatban vagy egyéb kérdésük van:

• beilleszkedési, tanulási nehézségek
  • pályaválasztási kérdések
  • szülő-gyermek, pedagógus-gyermek kapcsolati nehézségek
  • tehetséggondozás
  • szorongás és hangulatzavarok
  • nevelési problémák
  • érzelmi nehézségek (pl.: veszteség, válás)

A konzultáció előre egyeztetett időpontban zajlik. A vírushelyzetre való tekintettel van lehetőség az online/telefonos konzultációra is.

Időpontegyeztetés: a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen lehetséges.

Üdvözlettel:

Török Gitta