suli ban 1

Ismét továbbjutottunk!

1. hely

Beszámoló

Február 23-án Mogyoródra utaztunk a IV. korcsoportos lány kézilabda diákolimpia következő fordulójára, a második helyezettek versenyére. Folyamatosan változott, hogy hány csapatos lesz a megmérettetés. Végül csak a helyi iskola csapatával kellett összemérnünk a tudásunkat. A szabályok szerint az első mérkőzés után a vesztes csapatnak jogában állt eldönteni, hogy szeretne-e visszavágót játszani vagy nem, így végül két meccset kellett játszanunk. Az első mérkőzést jó játékkal, 10 góllal nyertük meg, így meglepő volt, hogy az ellenfélt élt a visszavágó lehetőségével. A második meccsen sem hagytunk kétséget, hogy mi vagyunk a jobbak, így azt nagy gólkülönbséggel nyertük meg. Ezzel továbbjutottunk a Megyei Területi versenyre.

A csapat tagjai: Golda Szilvia, Kovács Réka, Bánkuti Nikolett, Endrédi Júlia, Koncz Zsuzsa, Kovács Virág, Kostyál Hanna, Reinheimer Rebeka, Budai Virág és Milbauer Jázmin

Kezi IV. kcs lany 2. hely

Kép és szöveg: Erdei Sándor