Kézilabda Diákolimpia

Körzeti verseny IV. korcsoport

3. helyezés

Rövid beszámoló

Január 16-án Solymáron redndezték a IV. korcsoportos fiúk versenyét. 4 csapat vett részt a tornán, ahol körmérkőzéses rendszerrel döntötték el a helyezéseket. Az első mérkőzésen mindjárt láthattuk, hogyan játszik a két legrősebb csapat ugyanis a pilisvörösvári és a budaörsi iskolák játszottak egymás ellen. Mindkét csapatban csupa olyan játékos volt, akik kézilabda bajnokságokban szerepelnek. Mi először a perbáli iskola csapatával játszottunk, amit fölényesen meg is nyertek fiaink. Ezután következett a már említett két csapat. Mindkát meccs első félidejéig jól tartották magukat a srácok, de a második játékrészekre már meglátszott a technikai fölény. Így a 3. helyet tudtuk megszerezni.

Gratulálunk a fiúknak!

A csapat tagjai: Bánkuti Olivér, Endrédi Bálint, Fehér András, Fodor Bálint, Géró Péter, Golda Márton, Gomola Dominik, Hajduska Marcell, Laczkovich Lóránt, Milassin Brúnó, Simon Keve, Szűcs Krisztofer, Várai Medárd

Solymár, 2019. 01. 16.