suli ban 1

December 9-én "Bűvösvölgyben" járt a 4.a osztály.

 

A bűvösvölgyi kaland

December 9-én a tanárunk, Dávid bácsi elvitt minket a Bűvösvölgybe.

Ingyenes a program és tele van játékkal, mókával. Az első szobában híradót készítettünk a green box segítségével. A másodikban az online veszélyekről volt szó. Majd filmforgatás és végül újságírás következett. Ehhez a foglalkozáshoz jár egy üdítő és egy müzli szelet is.

Nagyon szeretnék még egyszer elmenni! (Bakó Vanda 4.a)

Bűvösvölgy

2016. december 9-én a Bűvösvölgyben jártunk.

A programra még júniusban jelentkeztünk. Ez egy olyan hely, ami a média világával ismertet meg. Mikor megérkeztünk, mindannyian kaptunk egy saját szekrényt. Az enyém a 10-es számú volt. A nap során négy különböző programon voltunk: először híradót készítettünk időjárás jelentéssel együtt, ketten egy csapatban. Majd hatan egy csoportban beszélgettünk az internetről és arról, hogy hogyan tudjuk biztonságosan használni. Ezután egy autós filmet forgattunk, amihez egy Polski Fiatot használtunk fel. Az utolsó program az újságírás volt, azon belül is a címlapkészítés. Én a Clash Royale-ról készítettem különböző vicces dolgokat.

Az egész nap nagyon izgalmas volt, nekem nagyon tetszett, mindenkinek ajánlom. (Fülöp Levente 4.a)

buvosvolgy