ÖKOHÍREK

Lezárult a három fordulós, Fekete István-Ökoverseny, a Zöldfülűek szervezésében. Évszakról-évszakra követtük soron a beérkező rajzokat, fotókat és kvíz megfejtéseket.
    Nagy örömünkre szolgált, hogy az érdeklődés még az utolsó fordulónál sem hagyott alább.
    Összesen 81 tanuló vett részt valamilyen formában a feladatok elkészítésében. Köszönet azoknak a szülőknek és pedagógusoknak, akik buzdították és segítették a gyerekeke munkáját.
    Az alsósok közül ki kell emelnünk Kovács Noémi tanítónőt, aki a 2. d és a 4. d osztály tevékenységeit folyamatosan követte, a rajzos, és online feladatokat valamint a kirándulásokat megszervezte. A rajzokat a 3. b, 3. d osztály is elkészítette.
    Az egyéni munkák elbírálásánál a 9 feladat meglétét pontoztuk és aszerint adtuk a helyezéseket.

A legügyesebbek a következő tanulóink voltak:

1. helyezés (9 pont):                  Maraffai Léna 1. b, Bedő Regina 2. d, Tomecz András Vince 2. d, Maraffai Dalma 4. c

Ők minden évszak, minden feladatát megoldották. Gratulálunk!

1.  helyezés (8 pont): Búzás Bandi Laura 2. d, Csombordi Róza 2. d, Scmidt Samu 2. d, Tomecz Alíz Nóra 2. d, Horváth Ádám 2. d
    2. helyezés (7-6 pont): Prisznyák Róza 2. a, Máthé Mária Lenke 2. d, Mogyoró Zalán 2. d, Czabafy Julianna 2. d, Ekl Enikő 2. d, Heiszner Katalin 2. d, Lávicz Gréta 2. d, Polauf Anna 2. d, Radnóti Alíz 2. d, Villás Kiara 2. d, Wang Tianyi 2. d

A többiek 5, vagy annál kevesebb feladatot teljesítette.
    A felső tagozaton Bedő Dominik 5. b, Kőszegi Kende 5.c, Palai Panna 6.a és Kőszegi Kira 7.b osztályos tanulótól kaptunk megoldásokat.
    Az eredményhirdetésre az utolsó előtti napon, június 14-én kerül sor az aulában.

Köszönjük szépen az érdeklődést és a sok munkát.!
    Jövőre új feladatokkal várunk szeretettel minden érdeklődőt.

Addig is kellemes, pihentető nyarat kívánnak a Zöldfülűek!