Az évkezdéssel kapcsolatos tudnivalók

Tanévnyitó ünnepség alsósoknak 8 órakor, felsősöknek 9 órakor lesz a sátorban. Csak az első osztályos tanulók szülei jöhetnek be az ünnepségre.
    A tanulók legkésőbb 7:45-re érkezzenek meg az iskolába, kivéve a leendő elsősök, akiket az óvodából a nyolcadikosok kísérnek át az iskolába.
    Az alsósok 12 órától ebédelnek.
    A felsősök az első nap hideg ebédet kapnak. Az 5. óra után, 12:45-kor hazamehetnek.
    Az első tanítási napon összevont napközi tartunk.

Fontos! Csak egészséges gyerek jöhet iskolába!

Változások a házirendben:

Az órák 45 percesek. Kivéve a 6. és a 7. óra 40 percig tart.

Az ünnepségekre az alsó tagozaton a lányoknak fehér blúz, néptáncos szoknya kötelező.

Egy tanítási évben a szülő összesen 5 nap mulasztást igazolhat. Ezen felüli hiányzást csak orvos igazolhat.

Járványügyi védekezés a Nagykovácsi Általános Iskolában 2021-2022 (Készült 2021. 08. 31-én az EMMI VIII/4541/2021/KOAT levele alapján)

1. A szülők nem jöhetnek be az épületbe. Személyes ügyintézés előzetes telefonos egyeztetés alapján lehetséges.

2. A csoportváltások esetén felületfertőtlenítést végzünk.

3. A maszk viselését megtiltani nem lehet.

4. Az osztálykirándulások és tanulmányi kirándulások belföldi helyszínen valósulhatnak meg.

5. A fertőzésben érintett gyermek, tanuló felgyógyulásáig nem látogathatja az intézményt.