• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

  ÉNEKESEINK SIKEREI

  Májusban a tököli művészeti iskola online népdaléneklési versenyt hirdetett.  Az 5.a leánykórusa, a Füzikék, sóvidéki pünkösdi dalcsokorral neveztek. Júniusban az eredményhirdetés videójából értesültünk arról, hogy Szarka Boglárka, Tafferner Gréta, Kukla Réka, Palai Panna, Petheő Sára, Szabó Erzsébet és Kulcsár Zsófia közös produkcióját Arany oklevéllel és Gyémánt dalosmadár díjjal tüntették ki.  Nagy öröm volt számunkra, hogy a zsűri Különdíját is elnyerték a dalok lélekemelő előadásáért.  Az 1.a osztály rábaközi pünkösdölőt adott elő. A tanulók énekkel, prózával, autentikus dramatizálással jelenítették meg ezt a kedves népszokásunkat. Ők is Arany oklevelet és Gyémánt dalosmadár díjat nyertek. Az előadásban minden tanuló szerepelt. Felkészítő pedagógusok: Czene Zsuzsa és Tábi Gyöngyike. Külön köszönet Bolykó Bernadettnek és Csernus Gergőnek a technikai segítségért!  Gratulálunk, és köszönjük!