1

3

4

5

A NATÜ tájékoztatása a Nagykovácsi Általános Iskolában tanuló gyermekek részére történő ebédigénylésről

2021. április 19. napjától visszavonásig

Április 19.  napjától elindul a tanítás az alsó tagozatos gyermekek részére.

Az ebédrendelést legkésőbb 2021. április 16. reggel 8 óráig írásban kérjük jelezni az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen!

Azon alsós gyermekek részére, akiknek meg van rendelve az étkezése és jönnek az iskolába, helyben az étkezőben elfogyasztható az étel.

Azoknak a gyermekeknek, akik nem vesznek részt az oktatásban, - alsós vagy felső tagozatos tanulók- lehetőséget biztosítunk dobozolt formában elvinni az ételt.

Ebben az esetben is kérni kell a szülő részéről az étkezést!

A dobozolt ebéd munkanapokon 12.00 órától 15.00 óráig adható ki a konyha gazdasági bejárójánál, az ajtó előtti kistéren.

Megközelíthető: az iskola Templomkert utca felőli kapuján és udvaron át.

Mivel az általános iskolába nem léphet a pedagógusokon és a felügyelt gyermekeken kívül más személy a veszélyhelyzet időszakában, kizárólag a meghatározott területen történhet az ebéd átadása a konyhai dolgozók részéről.

Kérjük, hogy a várakozók minden esetben tartsák be az egymástól legalább 1,5 méteres távolságot!

Amennyiben a megadott időkeretben nem viszi el senki a gyermek megrendelt ebédjét, úgy a konyhai szabályoknak megfelelően az megsemmisítésre kerül!

Együttműködésüket köszönjük!

NATÜ étkeztetés