Nagykovácsi Iskola - Ünnepélyek

Karácsonyi ünnepségünk főszereplői idén a 3.a osztály tanulói voltak, akik betlehemes játékot adtak elő.  Köszönjük Bedő Gyöngyike, Huszárné Czene Zsuzsa és Virág Jácint felkészítő tanárok munkáját!

A képek itt találhatóak

Március 15.-re idén az egész iskola nemzeti színbe öltözött: különböző formákban, mintákban, anyagokban jelent meg a trikolor a falakon, mennyezetről lógva, ajtókon, ablakokon látványos képek, színes anyagok kiséretében.

Az ünnepségre is hetek óta, (poltosan farsang óta) készülődtek a diákok, a sok-sok verses, dalos, táncos próbától zengett az utóbbi napokban az iskola.

Ahogy várható volt, igazán kitett magáért az 5. c osztály, akik az 1848. március 15-i eseményeket mutatták be bensőséges, pergő, magával ragadó hangnemben. Az iskola alsó tagozatosaiból álló Rézpatkó Néptáncegyüttes és a Nagykovácsi Muzsikusok formálták teljes egésszé az előadást.

A március 15-i képek itt tekinthetők meg.

A Magyar Kultúra Napját idén a Strófa Trióval ünnepelte iskolánk, az itt készült képek megtekinthetők itt: Magyar Kultúra Napja 2014. január 22.