suli ban 1

 

CSENGETÉSI REND:

 

8:00 - 8:45 : 1. óra

9:00 - 9:45: 2. óra

10:00 - 10:45: 3. óra

10:55 - 11:40: 4. óra

12:00 - 12:45: 5. óra

13:15 - 14:00: 6. óra

14:20 - 15:00: 7. óra

 

 

2019/2020-as tanév rendje:

 

Szeptember

2. (hétfő) 8 óra Tanévnyitó ünnepély (ünneplőruha)

2-6. Elsős szülői értekezlet 

9-13. Alsós, felsős szülői értekezlet

16-21. Mobilitási hét

19. (csütörtök) DÖK-nap: Sportválasztó a felső tagozatnak

 

20. (péntek) Sportválasztó az alsó tagozatnak

21. (szombat) Őszköszöntő kirándulás - Rákóczi emléktúra

27. (péntek) Magyar Népmese Napja

 

Október

1. (kedd) Zene világnapja 11 óra közös éneklés 

2-3. (sz, cs) Őszi papírgyűjtés 

4. (péntek) Megemlékezés az aradi vértanúkról (ünneplőruha)

11. (péntek) Bolyai Matematika Csapatverseny 

17, 18. Állatbemutató

19. (szombat) 19 óra Iskolai Jótékonysági Bál 

22. (kedd) Ünnepi megemlékezés (ünneplőruha, 1 szál virág)

25. (péntek) rövidített órák tanári továbbképzés miatt

26. (szombat) Őszi szünet első napja

 

November

4. (hétfő) Szünet utáni első tanítási nap

12. (kedd) Bon-Bon matiné 1. alkalom

8. (péntek) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 

11-15. Fogadóórák hete az alsó tagozaton

15. (péntek)  rövidített órák tanári továbbképzés miatt 

13. (szerda) A magyar nyelv napja 

13. (szerda) Fogadóóra napja a felső tagozaton

19, 20, 21, 26, 27:  Alsós mesemondó verseny 

20. (szerda) Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

30. (szombat) Katalin-bál

 

December

2., 9., 16. (hétfő) Adventi reggelek 

6. (péntek) Mikulásjárás 

9. (hétfő) Bon-bon matiné 2. alkalom

10. (kedd) Rákóczi emlékünnepség 

19. (csütörtök) „Ajándék másképp” 

20. (péntek) Kiskarácsony (ünneplőruha)

21. (szombat) Téli szünet első napja

 

Január

6. (hétfő) Szünet utáni első tanítási nap

8. (szerda) Bon-Bon matiné 2. alkalom

14. (kedd) Kazinczy alsó tagozaton 

18. (szombat) Nyolcadikos központi írásbeli felvételi

22. (szerda) A magyar kultúra napja 

24. (péntek) 1. félév vége

31. (péntek) Félévi értesítők kiosztása

 

Február

3-7. Alsós szülői értekezletek hete

7. (péntek) Bolyai Természettudományi Csapatverseny

12. (szerda) Farsang alsó (délelőtt), felső (délután)

13-14. (csütörtök, péntek) Tanítás nélküli munkanap

17-21. Felsős szülői értekezletek hete

21. (péntek) Zrínyi matematika verseny

 

Március

11. (szerda) Bon-Bon matiné 3. alkalom

13. (péntek) Ünnepi megemlékezés (ünneplőruha)

Versmondó verseny 

23. (hétfő) Föld napja

23-27. Digitális témahét

31. és április 1. (k, sz) Iskolakóstolgató

 

Április

7. A költészet napja

8. (szerda) Pályaorientációs nap

9. Tavaszi szünet 1. napja

15. (szerda) Tanítás nélküli munkanap

23. (csütörtök) Föld napja

20-24. Fogadóórák alsó tagozaton

22. (szerda) Fogadóórák felső tagozaton

 

Május

5, 6, 7: Alsós, felsős énekverseny 

11-15. Alsós szülői értekezlet hete

13. (szerda) Természettudományos mérés

18-20 Felsős szülői értekezlet hete 

20. (szerda) Idegen nyelvi mérés

21-22. (csütörtök-péntek) Osztálykirándulás

27. (szerda) Kompetencia mérés

 

Június

4. (kedd) Nemzeti Összetartozás napja 

10. (szerda) Sportnap felső tagozaton

12. (péntek) 17 óra Ballagás 

15. (hétfő) Utolsó tanítási nap, tanítás nélküli munkanap

18. (csütörtök) 17 óra Tanévzáró ünnepély

22-25. ÖKO-tábor