Nagykovácsi Iskola - NUSE sikerek

Kiválóan indult az 2014-es év a Nagykovácsi Utánpótlás Sport Egyesület életében. Az U10-11-es csapatunk egy három fordulós tornára kapott meghívást Pilisvörösvárra, ahol ez első játéknap után két győzelemmel és egy szoros vereséggel a csoport második helyén álltunk.

Másnap pedig egy a Dunakanyar SE által szervezett tornán végig egyenletes teljesítményt nyújtva ezüstérmet szereztünk. Sajnos a döntőt végül 5:4-re elvesztettük, pedig már 3:0-ra is vezettünk, de a végére kicsit elfáradtak azok a játékosok, akik mindkét napon sokat voltak pályán. Ettől függetlenül ki kell emelni Márta Zsombi játékát, aki a két napon összesen 14 gólt szerzett.

Fotót készítette: Kriskó László

Január 18.-án ismét Pilisvörösváron, már a második forduló várt ránk, ami arról volt hivatott dönteni, hogy melyik két csapat jut a a februári döntőbe.

Kicsit féltettük a fiúkat, nehogy a túl nagy tét és ez a játék rovására menjen. Mint gyorsan kiderült, nem kellett izgulnuk.

Az első mérkőzésen 7:0-ra győztünk. De jött egy sokkal nehezebb megmérettetés a házigazda, örök mumus Pilisvörösvár ellen. Számunkra russzul indult a találkozó, hiszen már a hatodik másodpercben gólt kaptunk, innentől viszont álomfocit bemutatva, végül 5:2-re győztünk. Ezzel a csoport első helyére kerültünk.

Ezután már szinte csak az volt a kérdés, hogy az alapszakaszt megnyerve kerülünk a februári döntőbe vagy másodikként. Nekünk a csoportgyőzelemhez elég volt a döntetlen is. Végül kicsit célfocit bemutatva a Piliscsaba elleni 1:1-es döntetlen azt jelentette, hogy első helyezettként jutottunk tovább!

Fotót készítette: Kriskó László

A sikerekhez gratulálunk a teljes korosztálynak, hiszen ezeken a játéknapokon mindenki lehetőséget kapott a bizonyításra.

Bihari Bálint, Bencsics Máté, Bertalan Csongi, Bertalan Tomi, Dinnyés Kornél, Éles Bence, Géró Péter, Gomola Dominik, Golda Márton, Grintál Remi, Ihász Beni, Kriskó Lili, Kukla Barna, Láng Márk, Márta Zsombi, Simon Keve, Varga, Doma

Hajrá Nuse, hajrá Nagykovácsi!

Kriskó László edző U11

www.nuse.hu, Lukátsy Zoltán tel: 06 30/941-7546