Nagykovácsi Iskola - Mountain Bike Diákolimpia

A Mountain Bike Diákolimpia Országos Döntője június 10-én, vasárnap került megrendezésre, melynek a Tamási Parkerdő és Vadaspark adott otthont. Az előző napok esőzései után nagy izgalommal vártuk, vajon milyen pálya fogad majd minket. Reggel a bejáráskor a Nagykovácsi srácok összetartó csapatként együtt mérték fel a Miklósvári tó körül kijelölt pályákat. Közel 200 nevező és családtagjaik voltak jelen a rendezvényen, ami nagyon barátságos hangulatban zajlott. A gyerekek izgatottan buzdították egymást, hogy minden erejüket bevetve a lehető legjobb eredménnyel végezhessenek. A talaj ugyan végig nedves volt, de további esőzés már nem nehezítette a versenyzőink dolgát, így is nagyon erős mezőnnyel kellett megküzdeniük, ahol még a század másodpercek is számítottak.

Eredmények

B U9  Fiú              6.            Székelyhidi Máté