suli ban 1

Továbbjutottunk!

2. hely

Budaörs városi sportcsarnok

Az első meccset mindjárt a legerősebb csapat, Budaörs ellen játszottuk. Bejött a papïrforma ès így a Budaörs győzött. Javítanunk kellett a vèdekezèsünkön is ès a támadásunkon is. Jobb játèkkal mèg megszerezhettük a 2. helyezèst is. A következő meccset a Herceghalom csapatával vívtuk. A könnyebb ellenfélnek köszönhetően lányaink javítottak a játékukon és így simán nyertek. Az utolsó meccs tétje az volt, hogy a másodikok versenyében játszhatunk-e még. Fej-fej mellett haladt a két csapat, de az utolsó percben sikerült eldönteni a mérkőzést, és így 12:11-re megnyertük a meccset, amit Budajenő ellen játszottunk!

IMG 20170126 130047

A csapat tagjai: Golda Szilvia, Kovács Réka, Bánkuti Nikolett, Endrédy Júlia, Koncz Zsuzsa, Kovács Virág, Kostyál Hanna, Reinheimer Rebeka, Budai Virág és Milbauer Jázmin

Budaörs, 2017. 01. 26.

Fotó és szöveg: Erdei Sándor