Nagykovácsi Iskola - Futsal Diákolimpia II. korcsoport

3. hely

Január 18-án Törökbálintra utaztunk  II. korcsoportos Futsal Diákolimpiára. 5 csapattal, körmérkőzéses rendszerben döntötték el, hogy ki juthat tovább a következő fordulóba. Az első meccset Pomáz csapatával játszottuk. Egy potya gólnak köszönhetően mindjárt az elején nehèz helyzetbe kerültünk. Innentől kezdve egyre jobb lett a játékunk ès fölénybe kerekedtünk, de ezt csak az utolsó percekben sikerült kihasználnunk, s megfordítani az eredményt. Vègül, 2:1-re nyertünk, góljainkat Kristóf és Martin szerezte. A következő meccset Törökbálinttal vívtuk, ami nehèz játéknak ígérkezett.

IMG 20170118 084746                  IMG 20170118 102234                   IMG 20170118 103634

A házigazda csapatával játszott meccsen, sajnos futottunk az eredmény után. Az ellenfél kétgólos vezetését sikerült mindig egyre csökkentenünk, de az egyenlítés nem sikerült, így 4:3-ra kikaptunk. A vereség fő oka a sorozatos védekezési hibák voltak. Góllövőink: Kristóf, Martin és Marci. Sikerült javítani a védekezésünkön, így szoros küzdelemben ugyan, de  2:0-ra megnyertük ezt a mérkőzést. Góllövőink: Kristóf és Martin. Az utolsó meccsen Vörösvárral mérhettük össze tudásunkat,  akik addig a legjobbaknak bizonyultak. Sajnos nem sikerült a bravúr, nagyon jó játèkkal, de 2:1-re elveszítettük a meccset. Így csak harmadikok lettünk.

IMG 20170118 1329231

A csapat tagjai: Péter Áron, Géró Márton, Gomola Martin, Hazai János, Láng Mihály, Seregèly Botond, Fülöp Levente, Milassin Brúnó és Bánkuti Kristóf

Gratulálunk a kitűnő eredményhez!

Fotó és szöveg: Erdei Sándor