Nagykovácsi Iskola - Futsal Diákolimpia III. korcsoport

2. hely

Január 13-án Törökbálintra utaztunk a III. korcsoportos futsal diákolimpia körzeti versenyére. 5 csapat mérte össze tudását körmérkőzéses rendszerben. Az első mérkőzést a házigazda iskolával játszottuk, amit 2:1-re meg is nyertünk. A második meccset az egyik legerősebb csapattal, Piliscsabával játszottuk, ahol 3:1-re alulmaradtunk. A harmadik küzdelmet a Pátyi csapattal vívtuk, ahol 4:3-ra bizonyultunk jobbaknak. Mindhárom meccsen kitűnően játszottak a fiúk, főleg az 1 félidőkben. Az utolsó meccs előtt már szinte biztos volt, hogy csak második helyezettek lehetünk. A tét nélküli mérkőzésen, amit egyébként a leggyengébb csapattal játszottuk, 17:2-re könnyedén megnyertünk. Csak kicsin múlott, hogy nem jutott tovább csapatunk. Gratulálunk a kitűnő eredményhez!

IMG 20170113 1251081A csapat tagjai: Golda Márton, Simon Keve, Gomola Dominik, Várai Medárd, Ullman Ádám, Nagy Zsombor, Bánkuti Olivér és Géró Péter

Kép és szöveg: Erdei Sándor