Pest Megyei Területi Verseny

Leány kézilabda

4. hely

Rövid beszámoló:

Március 5-én Budaörsre utaztak 5-6. osztályos lányaink a területi döntőre, ahová még januárban jutottak tovább. 3 mérkőzést játszottak. Az első két csapattól, a Budaörsi 1. számú Általános Iskolától és a Kismarosi Általános Iskolától minimális különbséggel is, de vereséget szenvedtek.  A váci iskola bizonyult a legerősebb csapatnak a mezőnyben, így tőlük kicsit nagyobb különbséggel kaptunk ki. Lányaink igen elfáradtak a torna végére a meccsek hossza (2x15 perc) és a nagy hajtás miatt. Bár csak negyedikek lettek, de ennek ellenére igencsak dicséret illeti meg lányainkat. Nem csak 4 csapatból, hanem 16 iskola közül lettek negyedikek, hisz ezek a csapatok indultak ezen a versenysorozaton, és akkor még nem is számoltuk azokat az iskolákat, ahol biztosan kézilabdáznak a körzetben.

227

A csapat tagjai: Bánkuti Nikoletta 6.c, Bauer Léna 5.a, Bottyán Melinda 5.a, Endrédi Júlia 6.c, Koncz Zsuzsa 6.b, Kostyál Lili hanna 5.a, Kovács Réka 6.c, Manjata Celecte 6.c, Milbauer Jázmin 5.a, Stefán Anna 6.a, Várai Zita 6.a.