suli ban 1

Lány IV. orcsoport

3. hely

Beszámoló: 

Január 23.-án Solymár Sportcsarnokban szervezték a V. korcsoport leány kézilabda diákolimpiát. Az előre szervezett hat csapatból öten jelentek meg: Biatorbágy, Solymár, Herceghalom, Pilisvörösvár, Biatorbágy és Nagykovácsi. Az első mérkőzést Herceghalom és Nagykovácsi játszotta. Hamar egyértelmű volt számunkra, hogy Solymár és Pilisvörösvár csapata is nagyon erős, amely legfőképp annak tudható be, hogy az ellenfelünk versenyszerűen kézilabdázik. Sajnos a Pilisvörösvár csapatát nem sikerült legyőzni és a Solymár csapatát sem. Herceghalom és Biatorbágy csapatát biztosan, nagy fölénnyel nyertük. A lányok nagyon jól játszottak, így gratulálunk a 3. helyezéshez.

222

A csapat tagjai: Bene Vivien, Váradi Ráhel, Papp Inez, Vajay Zsófia, Grubits Rebeka, Urbán Evelin, Hazai Margit, Németh Alexa, Trendl Krisztina