suli ban 1

Fiú III. korcsoport körzeti döntő

3. hely

Beszámoló: Január 21-én Zsámbékra utaztunk, hogy lejátsszuk a körzeti döntőt. Sajnos a legjobb játékosunk beteg lett, így igen hátrányos helyzetből kezdtük a versenyt. Ez meg is látszott, az első meccsen is, ahol a házigazda iskolával játszottunk. Nem igazán találtuk a helyünket a pályán, így 1 góllal alul maradtunk. A második mérkőzésen magunkra találtunk és nagyon jó játékkal 8:2 re nyertünk a pátyi csapat ellen. A meccs végére még egy kulcs játékosunkat elvesztettük sérülés miatt. Következett a piliscsabai iskola, akikkel már játszottunk egy szoros meccset az előző fordulóban. Az első félidőben még így is sikerült tartanunk a döntetlent. Mivel  csatársorunkban gyengültünk, nem tudtunk gólt lőni, ami azt jelentette, hogy 3:0-ra veszítettünk. Csapatunk két legjobbja Becze Krisztián és Márta Zsombor volt. 

219

 A csapat tagjai: Becze Kriszitán 6.a, Bencsics Máté 6.c, Bihari Dávid 6.a, Éliás MIlán 6.c, Hazai Barna 6.a, Kuti Zsombor 6.c, Márta Zsombor 6.b, Szász Attila 6.b, Varga Domokos 6.b.

Zsámbék, 2015. január 21.