suli ban 1

Fiú III. korcsoport

5. hely

Beszámoló: Január 20-án Solymáron voltunk a fiú III. korcsoportos kézilabda Diákolimpia körzeti versenyén. Egy csapattal kevesebb érkezett, így egy 2-es és egy 3-as csoportban zajlottak a selejtezők. Mi a 3-as csoportba kerültünk, ahol először a vörösvári iskolával mérhettük össze tudásunkat. Az első félidőben kicsit elhúzott az ellenfél, köszönhetően az egyik kiváló játékosuknak. A mérkőzés második felében taktikát váltottunk, kijöttünk emberfogásos védekezésre, amivel az ellenfél nem tudott mit kezdeni, így sikerült igen szorossá tennünk a mérkőzés végét. Sajnos nem volt elég időnk az egyenlítésre, pedig megérdemeltük volna. A második meccset a Solymár csapatával játszottuk, ahol meglátszott az a különbség, hogy az ő csapatuk nagy része kézi edzésekre jár, így ezt a meccset is elvesztettük.  A nem teljesen igazságos lebonyolításnak köszönhetően, nem játszhattunk több meccset, pedig volt egy velünk egyenrangú ellenfél, akivel szoros mérkőzést játszhattunk volna a 4. helyezésért. 

218

 A csapat tagjai: Becze Kriszitán 6.a, Éliás Milán 6.c, Havady Patrik 6.c, Hazai Barna 6.a, Kuti Zsombor 6.c, Németh András 6.b, Ormay Soma 5.b, Simon Becse 6.c, Varga Domokos 6.b.

Solymár, 2015. január 20.