suli ban 1

I-II. korcsoport

6. hely

Beszámoló:

Január 13.-án Törökbálinton voltunk, a Bálint Márton Általános iskolában, a Játékos sportverseny körzeti fordulóján. Hét csapat volt beosztva erre a helyszínre, szép csarnokban jó feltételek mellett rendezték a versenyt. A verseny lebonyolítása profi keretek között zajlott. Tíz előre kisorsolt játékból dőlt el, hogy melyik a legjobb csapat. Rögtön az elején kiderült, hogy az nem kérdés, melyik iskola lesz az első. A házigazdák nagy fölénnyel nyerték a fordulókat. Végül, nagy küzdelemben, az utolsó versenyszámot, a Bombázó nevű játékot biztos fölénnyel nyertük. A törökbálinti iskola tanulói minden nap két óra felkészüléssel magasan verték a mezőnyt. 

                                                                                       Balogh Edina

223

 

A csapat tagjai: Szabó Ágnes 3.a, Simon Zselyke 3.a, Seregély Botond 3.a, Tenczer Vilmos 3.a, Fehér András 3.c, Egri Vince 3.c, Sallay Kornél 3.c, Papp Liliána 3.c, Ott Hanna 3.c, Simon Keve 4.c, Golda Márton 4.c, Stefán Rita 4.c, Somorjai Dorka 3.a, Szűcs Krisztofer 4.b, Papp Benedek 4.b

Törökbálint, 2015. január 13.