suli ban 1

III. korcsoport

2. hely

Továbbjutottunk a következő fordulóba!

Beszámoló: Január 16-án pénteken Piliscsabára utaztunk a Futsal Diákolimpia III. korcsoportos fiú körzeti verseny csoport mérkőzésére. A meccseket a Páduai Iskola új tornatermében rendezték a 24X15 méteres pályáján. 4 csapat volt ebben a csoportban (Piliscsaba, Solymár, Vörösvár és Nagykovácsi). A sorsolásnak köszönhetően nem kellett 2 mérkőzést egymás után játszanunk, így volt idő a pihenésre és a taktika megbeszélésére. Az első két meccsünket könnyedén megnyertük 8:3-ra és 8:2-re. Következett a döntő a helyi iskola csapatával, amikor is igazán csak kapaszkodtunk az ellenfél után, és így 4:3-ra alul maradtunk. Csak a meccs után derült ki, hogy ennek ellenére továbbjutottunk a következő fordulóba, ahol majd kijavítjuk a csorbát. Összességében kiválóan játszott a csapat. A legjobbak voltak: Németh András, Éliás Milán, Becze Krisztián és Bencsics Máté.

216

 

A csapat tagjai: Becze Krisztián 6.a, Bencsics Máté 6.c, Éliás Milán 6.c Gulyás Tamás 6.a, Hazai Barna 6.a, Kuti Zsombor 6.c, Márta Zsombor 6.b, Németh András 6.b, Szász Attila 6.b, Varga Domokos 6.b.

Piliscscaba, 2015. január 16.