suli ban 1

Atlétika Összetett fiú IV. korcsoportos csapatverseny

III.  hely

190A csapat tagjai:

Becze Dániel, Fejes Boldizsár, Forgács Bendegúz, Ganzer Balázs,  Kovácsi Mátyás, Telek Domonkos

 

 

 

Összetett lány IV. korcsoportos csapatverseny:

III. hely

191A csapat tagjai:

Bene Vivien, Grubits Rebeka, Hazai Margit, Papp Inez, Urbán Evelin 

 

 

 

Összetett lány II. korcsoportos csapatverseny:

192A csapat tagjai:

Bolla Anna, Fejes Laura, Hazai Kinga, Ladányi Bíborka, Trendl Krisztina, Várai Zita

 

 

 

 Egyéni fiú IV. korcsoportos verseny:

Fejes Boldizsár III. helyezést ért el

Rövid beszámoló:  

Április 30-án Budapesten voltunk a Tüzér utcai Honvéd pályán a Pest Megyei Körzeti Atlétika Versenyen. Kellemes nyárias melegben versenyezhettek diákjaink. Egy III. korcsoportos lány, egy IV. korcsoportos lány és egy IV. korcsoportos fiú csapattal indultunk. A versenyszámok a következők voltak a III. korcsoportosoknak: 60 méteres síkfutás, távolugrás, kislabdahajítás és 600 méteres síkfutás. A lányainknál nem voltak ugyan kiugró teljesítmények, de mint csapat jól teljesítettek és így lettek másodikok, illetve harmadikok. A IV. korcsoportosok versenyszámai a következők voltak: 100 méteres síkfutás, távolugrás, kislabdahajítás, súlylökés és 800 méteres síkfutás. A fiúknál kiemelkedő teljesítményt nyújtott Fejes Boldizsár, aki az egyéni versenyben 3. helyen végzett. Az ő jó teljesítményére is szükség volt, hogy végül a csapat is harmadik legyen. Külön dicséret illeti tanulóinkat, mert sokszor önállóan kellet egy-egy versenyszámnál teljesíteniük, amit nagyon jól oldottak meg.

197     206    210

Gratulálunk a kiváló teljesítményhez!

Budapest, 2014. 04. 30.