Nagykovácsi Iskola - Öko-hírek: A Formázz madarat vagy madáretetőt pályázat eredményei

ÖKOHÍREK

A NAGYKOVÁCSI ÁLTALÁNOS ISKOLA

MIÉRT ÖKO-ISKOLA?
„Aki nem tudja, mi a világ, azt se tudja, mi végre született.
A világot megismerni annyi, mint utadra rátalálni.”
/Tatiosz/

A január, iskolánkban a környezettudatos gondolkodás témahónapja volt. Ennek keretében pályázatot írtunk ki, melyben hulladékból, „kacatnak” minősülő anyagokból készíthettek gyermekeink újra értékes, használható tárgyakat.

Nagyon sok ötletes, elgondolkodtató és szép munka érkezett. Csoportban és egyénileg is alkothattak tanulóink. A tárgyakat kis kiállítás keretében csodálhatta meg mindenki. Még az óvodások is eljöttek megnézni nagyobb társaik munkáit.

A szavazatok elbírálása után a következő helyezéseket jutalmaztuk:

Madarak:        egyéni                                                            csoport

I. Simon Keve 3. c                               I. Szigetlaki Júlia Lilla, Seregély Botond

II. Simon Zselyke 2. a                         II. 2. b osztály

III. Gyurik Pandora 3. c                        III. 1. d osztály

Etetők:             egyéni                                                            csoport

I. Vajdics Fanni 1. a                             I. Rákóczy Bianka, Sallay Róza

II. Szabadházi Dóra 1. a                      II. 4. b csoportja

III. Teremi Csaba 1.e                            III. 1. c csoportja

IV. Bertalan Tamás 4. a

Gratulálunk mindenkinek, aki részt vett és bármilyen alkotással hozzájárult a kiállításhoz. Köszönet  mindazoknak akik a szavazatok számlálásában és a lebonyolításban segédkeztek.

Reméljük, hogy ezzel segíthetjük gyermekeink környezettudatos gondolkodásának kialakulását, fejlődését! Jövőre újra meghirdetjük pályázatunkat.

A pályázat műveiről készült fotók itt tekinthetők meg