suli ban 1

2019. október 11-én iskolánkból 40 csapat (160 tanuló) vett részt a Bolyai MatematikaCsapatversenyen.Több csapatunk is meghívást kapott az ünnepélyes eredményhirdetésre, Budaörsre. A DÉLNYUGAT – PEST MEGYEI körzetben a 3.c csapata : Andersen – Soós Anna, Golda Ferenc,Golda Máté, Krúdy Johanna127 csapatból az 6. HELYEZÉST érte el.

A 4.b osztályos csapat: Pitz Máté, Erdélyi Ruben Soma, Gyenes –Bodon Aurél, Rácz Koppány Bendegúz 113 csapatból szintén a 6. HELYEZÉST érte el.

A 6. b osztályos csapatok igazán kitettek magukért. A 116 induló csapatból egyik csapatuk az igen előkelő 2. HELYEZÉST érte el. Tagjai: BonifertGergely, Földesi Csaba, Telek Csongor Gellért, Sebők Zsófia. Másik csapatuk a 6. helyezést szerezte meg: Erdős Kata, Kópházi Kamilla, MártaSzilárd, Tuba Lídia.

A verseny igen nehéz és szoros volt. Van olyan évfolyam, ahol 1 pont veszteség, már egy helyezésbe került. Csapataink így is helyt álltak.

Nagyon büszkék vagyunk Rájuk!