Iskolánk ebben az évben is csatlakozott!

Felhívás!

A Nagykovácsi Általános Iskola csatlakozva a „TeSzedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért!” programhoz és a népszerű internetes kihíváshoz, a következő pályázatot hirdeti meg tanulóinak:
Fotózd le a megtisztított területet a szemét szedés előtti és az utáni állapotban! A fotókon legyen rajta iskolánk azon tanulója, aki a szemetet szedte. Családok, baráti közösségek vagy osztályok is lehetnek.

Írj a fotók mellé egy szöveges dokumentumba néhány mondatot arról, hogy ki, mikor és melyik területet tisztította meg.A fotókat közzé tesszük az iskola honlapján. E mellett a beérkezett munkákat informatikából ötös tantárgyi osztályzattal jutalmazzuk.

Kérjük, hogy a fotókat és a szöveget elektronikus adathordozón vagy elektronikus úton az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címre Varga Károly informatika tanár részére juttasd el. (határidő március 31.)

A lerakóhelyekről és a zsákok átvételéről a „TeSzedd! Önkéntesen a tiszta Magyarországért!” program helyi felhívásának oldalán tájékozódhatsz:

teszedd-2019kicsi