Nagykovácsi Iskola - Országos mérések májusban

Május 16. Idegen nyelvi mérés a hatodik és nyolcadik évfolyamon

A hatodik osztályosok mérése 8 órakor kezdődik és 10 óráig tart. Az idevonatkozó rendeleteknek megfelelően, a mérés utáni tanórát megtartjuk. 6.a osztályfőnöki, 6.b és 6.c testnevelés. 11 órakor a tanulók haza mehetnek. A 4-6. órában tanári felügyeletet biztosítunk. A felsős napközis foglalkozás a szokásoknak megfelelően lesz megtartva.

A nyolcadik osztályosok mérése 10 órakor kezdődik és 12 óráig tart. Az idevonatkozó rendeleteknek megfelelően, a mérés utáni tanórát megtartjuk. Az 5. óra mindkét osztálynak testnevelés lesz. Utána a tanulók haza mehetnek. A tanulóknak csak 9.45-re kell bejönniük az iskolába, de 8 órától tanári felügyeletet biztosítunk.

A mérésre írószeren kívül semmi egyébre nincs szükség. A mérés anyaga a mérés után az iskolában megtekinthető.

Május 23. Országos kompetenciamérés a hatodik és nyolcadik évfolyamon.

A mérés mindkét évfolyamon 8 órától 12 óráig tart. 12 órától a tanulók haza mehetnek, de a tanítás végéig tanári felügyeletet biztosítunk. A felsős napközis foglalkozás a szokásoknak megfelelően lesz megtartva.