Nagykovácsi Iskola - Évnyitó

Közel 600 tanulót és 50 pedagógust várt az első csengőszó szeptember elsején a Nagykovácsi Általános Iskolában.

Talán a legizgatottabb az a 98 kiselsős volt, akik elhagyva az óvodát kezdték meg hosszú tanulmányútjukat iskolánk falai között.
Az évnyitón még megszeppenve nézték a nagyokat, délután már önfeledten, vidáman mesélték első napi élményeiket a még náluk is izgatottabb szüleiknek.

A régi diákok magabiztosan vették birtokba az iskolát, osztálytermüket és örültek a változásoknak, az új tanároknak, tanítóknak.
És hogy mi vár rájuk az új tanévben? Sok tudás, fejlődés, siker, odafigyelés és szeretet, hisz számunkra ők a legfontosabbak.

Kívánunk minden diáknak, pedagógusnak és szülőnek eredményes és sikeres 2017/2018-as tanévet!

DSCF3947  DSCF3974