2019. október 11-én iskolánkból 40 csapat (160 tanuló) vett részt a Bolyai MatematikaCsapatversenyen.Több csapatunk is meghívást kapott az ünnepélyes eredményhirdetésre, Budaörsre. A DÉLNYUGAT – PEST MEGYEI körzetben a 3.c csapata : Andersen – Soós Anna, Golda Ferenc,Golda Máté, Krúdy Johanna127 csapatból az 6. HELYEZÉST érte el.

A 4.b osztályos csapat: Pitz Máté, Erdélyi Ruben Soma, Gyenes –Bodon Aurél, Rácz Koppány Bendegúz 113 csapatból szintén a 6. HELYEZÉST érte el.

A 6. b osztályos csapatok igazán kitettek magukért. A 116 induló csapatból egyik csapatuk az igen előkelő 2. HELYEZÉST érte el. Tagjai: BonifertGergely, Földesi Csaba, Telek Csongor Gellért, Sebők Zsófia. Másik csapatuk a 6. helyezést szerezte meg: Erdős Kata, Kópházi Kamilla, MártaSzilárd, Tuba Lídia.

A verseny igen nehéz és szoros volt. Van olyan évfolyam, ahol 1 pont veszteség, már egy helyezésbe került. Csapataink így is helyt álltak.

Nagyon büszkék vagyunk Rájuk!

November 19-én nagy létszámú küldöttség képviselte iskolánkat Budaörsön, a területi Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny ünnepélyes eredményhirdetésén.

Minden korcsoportban bekerült csapatunk a díjazottak közé, vagyis az első hat hely valamelyikére.

6. helyen végeztek

• a 3. b osztályosok: Barna Laura, Bolváry Franciska, Győrffy Levente, Zsíros Áron
  • az 5. c osztályosok: Bolváry Anna Luca, Csapai Balázs, Haaz Réka, Laki Maja
  • a 6. b osztályosok: Erdős Kata, Kópházi Kamilla, Sebők Zsófia, Tuba Lídia
  • a 8. b osztályosok: Farkas Szonja, Kis András, Török Bíbor, Varga Noémi

3. helyezést értek el

• a 8. a osztályosok: Ilcsik Boglárka, Németh Eszter, Simon Zselyke, Somorjai Dorka

1. helyen végeztek, s ezzel bejutottak az országos döntőbe

• a 4. a csapata: Mátyás Bence, Győrffy Csanád, Palai Panna, Sándor Emese
  • a 7. c négyese: Andersen-Soós Emma, Holics Hanna, Meszlényi Attila, Torvaji Kinga

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak: Vladárné Zeffer Mónikának, Teszéri-Östör Katalinnak, Bárány Juditnak, Hanula Krisztinának, Tábi Gyöngyikének és Kakukné Lehrreich Emíliának!

November 15-én pénteken és 16-án szombaton iskolánk pedagógusai ismét szakmai továbbképzésen vesznek részt.

E miatt november 15-én pénteken  csak három rövidített órát tartunk 8:00 órától 9:55 óráig.

A pénteki étkezést is lemondtuk.

Kérjük, hogy mindenkit vigyenek el 10 óráig! Akinek nem megoldható, annak összevont ügyeletet tartunk.

A klasszikus zene jótékony hatással van az egészségünkre, fejleszti a memóriát, éberebbé tesz, gyógyír a lelki fájdalomra.
Az idegességre kiváló hatással van a blues. A zene ritmusa és megnyugtató atmoszférája segít ellazulni.
December 9-én, kedden iskolánkban ismét megrendezésre kerül a Bonbon matiné.