Tisztelt Szülők!

Március 16-ától az iskola zárva tart. Az oktatást távoktatással biztosítjuk.

1.  A Miniszterelnök úr tájékoztatása szerint kiscsoportos foglalkozást kell biztosítanunk a rászoruló családoknak.
Legkésőbb március 15-e vasárnap délelőtt 10 óráig kérek választ adni a következő felvetésre:
Aki semmi körülmények között nem tudja megoldani gyermeke elhelyezését, annak kérelmet kell benyújtania a  Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.  címre megindokolva azt, hogy miért kéri a felügyeletet. A beérkező kérelmeket az iskola vezetősége bírálja el, mivel a létszám korlátozott.

2. A vészhelyzet miatt le lett mondva minden tanulónknak az ebédje, mely a jövő héttől lett volna. Ezért csak annak a tanulónak lesz ebédje a jövő héttől, akinek a szülője intézkedik a megrendelésről (a kiszállítás módja, helyszíne, hideg, vagy meleg állapota sem ismert egyelőre).
A NATÜ-től kapott friss információ szerint ma (2020. március 14, szombat) este 7 óráig lehet megrendelni az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.  e-mail címükön az ebédet, mely hétfőtől érvényes.
Kérem a Tisztelt Szülőket, hogy együttműködésükkel segítsék az Önkormányzathoz tartozó NATÜ munkáját!

3.  Március 16-tól 17-ig tanítás nélküli munkanapot rendelek el. Ez időszak alatt készül fel a tantestület a digitális oktatásra.

4.  A rendkívüli helyzetre való tekintettel kérjük a szülőket, hogy a gyerekek maradjanak otthon, ne engedjék meg, hogy egymással találkozzanak, csak digitálisan tartsák a kapcsolatot.
Kérjük, hogy a szülők ne adjanak teret és lehetőséget a csoportosulásra és tiltsák meg a csellengést.

Tisztelt Szülők! Kérem szépen a támogató együttműködést!

Üdvözlettel:

Fehér Imre