Nagykovácsi Iskola - Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

területi forduló

November 21-én Budaörsön került sor a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny eredményhirdetésére. Az eseményre csak azokat a csapatokat hívták meg, amelyek évfolyamukban az első hat valamelyikén végeztek.

Büszkén mondhatom, hogy Nagykovácsiból népes küldöttség érkezett a helyszínre, mert hat négyesünk is rangsorolta magát.

A harmadik osztályosok mezőnyében Erdőszegi Klára tanítónő két csapata is előkelő helyen végzett.

3. helyezést értek el: Mátyás Dóra, Bognár-Incze Orsolya, Lővenberg Nádja, Rantal Sára.

4. helyen végzett: Pethő Édua, Tőgyi Lujza, Tőgyi Huba, Kiss Olivér.

Az ötödikesek között Kakukné L. Emília tanárnő tanítványai az

5. helyen végeztek: Andersen-Soós Emma, Holics Hanna, Környei Kristóf, Torvaji Kinga.

A hatodikosok versenyében Hanula Krisztina tanárnő diákjai

5. helyezést kapott: Ilcsik Boglárka,  Németh Eszter, Simon Zselyke, Somorjai Dorka.

A nyolcadikosok között Bárány Judit tanárnő két csapata is a meghívottak között volt.

5. helyezett lett: Barlay Emese, Földesi Katinka, Golda Ilona, Láng Borbála.

1. helyezést ért el,s ezzel bejutott az országos döntőbe: Kostyál Hanna, Rákóczi Bianka, Sallay Róza, Telek Bence.

Gratulálunk a szép eredményekhez! Nagyon büszkék vagyunk rátok